Technolog, Gliwice

  • pełny etat
  • praca na miejscu
  • Gliwice

Dla naszego klienta stabilnej firmy o globalnym zasięgu, zajmującej się produkcją wysokiej jakości oświetlenia, poszukujemy osoby na stanowisko technolog.

Praca na miejscu w Bierawie – od zaraz.

Zadania:

  • Projektowanie opraw oświetleniowych opartych m.in. na technologii LED;
  • Przygotowanie i nadzór nad dokumentacją technologiczną produktu oraz nadzór technologiczny nad procesem produkcji (wdrożenie i kontrola);
  • Testowanie oraz odpowiedni dobór materiałów wykorzystywanych w procesie produkcji,
  • Przygotowanie instrukcji montażu i użytkowania lamp;
  • Udzielanie informacji technicznych klientom firmy;
  • Przygotowywanie i aktualizacja deklaracji zgodności produktów zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami;
  • Współpraca z jednostkami certyfikującymi i badawczymi;
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy: dział produkcji, dział zaopatrzenia, dział kontroli jakości;
  • Czynny udział w kontrolach zewnętrznych i audytach;
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników;
  • Kontrolowanie jakości produktów oferowanych przez konkurencyjne firmy;

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie wyższe techniczne- elektryczne lub średnie techniczne – elektryczne;
  • wymagane doświadczenie na stanowisku związanym z technologią produkcji i doświadczenie w pracy z programami SOLIDWORKS;
  • znajomość rysunku technicznego;
  • znajomość przepisów i norm obowiązujących w branży elektrycznej i oświetleniowej;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność efektywnej pracy w zespole;
  • zdolność analitycznego myślenia;
  • sumienność i dokładność;
  • inicjatywa i kreatywność
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B1/B2

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
  • miłą atmosferę
  • pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę sigen.traffit.com.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu