Oferty pracy w Gliwicach

Gliwice oddalone są od największego ośrodka miejskiego na Śląsku o niespełna 30 kilometrów. To zagłębie ofert pracy i rozmaitych potrzeb rynkowych.
Praca w Gliwicach to przede wszystkim Podstrefa Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, a także miejsce związane z wysokimi technologiami – Technopark Gliwice. To jednostki, które łączą liczne przedsiębiorstwa produkcyjne w masowej skali. Miasto potrzebuje produkcyjnych pracowników fizycznych, ale przede wszystkim dobrze wykształconej kadry niższego, średniego i wyższego szczebla kierowniczego, dla których istotną wartością jest praca. Gliwice zgłaszają zapotrzebowanie na pracowników, którzy znają się na sprzedaży, doradztwie, logistyce czy obsłudze Klienta.

Ogłoszenia o pracę w Gliwicach i okolicach

Śląsk to rozgałęziona sieć komunikacyjna, ale przede wszystkim łączące się z nią oferty pracy. Gliwice słyną przede wszystkim z umiejscowienia przedsiębiorstw, takich jak chociażby Opel Manufacturing Poland, Roca, NGK Ceramics czy Zakłady Mechaniczne Bumar Łabędy. To zakłady, które oferują pracę w dobrych warunkach płacowych, dbając o pracowników każdego szczebla. W ofertach można znaleźć zarówno formę zatrudnienia miejscowego, hybrydowego czy nawet w delegacjach. Gliwice to możliwość pracy, ale i codziennego funkcjonowania na wysokim poziomie.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu