Specjalista ds. wsparcia sprzedaży z j. niemieckim

  • pełny etat
  • praca na miejscu
  • Gliwice

Praca w Bierawie ( 35 km od Gliwic) – a praca hybrydowa odległość nie powinna stanowić problemu;)

Pracodawca to nowoczesna i stabilna firma ( 20 lat na rynku) o zasięgu międzynarodowym z branży oświetleniowej, zajmująca się produkcją i sprzedażą swoich wyrobów do ponad 50 krajów świata. Swoim pracownikom zapewnia wysoką jakość pracy, nowoczesne przestrzenie biurowe, stabilne zatrudnienie i miłą atmosferę w pracy.

Ogólny profil kandydata: poszukujemy kandydata ze znajomością j. niemieckiego, który będzie wspierał handlowców terenowych np. w sporządzaniu ofert oraz stanowił wsparcie dla klientów, którzy kontaktują się w sprawie zamówień. Osoba komunikatywna i otwarta, która potrafi wyjść z inicjatywą i jest chętna do wsparcia rozwoju działu.

Zadania:

  • Współpraca z handlowcami w terenie ( przygotowanie ofert, wsparcie w pracach administracyjnych, koordynowanie bieżących spraw związanych ze sprzedażą),
  • bieżący kontakt z klientem w sprawie zamówień oraz zapytań dotyczących współpracy,
  • przygotowanie i kompletowanie dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy,
  • współpraca z działem zamówień.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Biegła znajomość j. niemieckiego na poziomie C1
  • Duża samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Dobra znajomość pakietu Office
  • Otwartość, komunikatywność, pozytywne nastawienie oraz umiejętność budowania relacji biznesowych
  • Gotowość do podjęcia stałej współpracy
  • Kreatywność oraz chęci rozwoju i wykazania własnej inicjatywy.

Oferujemy:

  • Pracę na miejscu w nowoczesnej przestrzeni biurowej,
  • umowę o pracę,
  • stałe, atrakcyjne wynagrodzenie – do ustalenia,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • miłą atmosferę, pełne wsparcie i współpracę ze strony Zarządu oraz współpracowników.

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę sigen.traffit.com.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu