Team Leader zespołu logistycznego, Warszawa

  • pełny etat
  • praca hybrydowa
  • Warszawa

Dla naszego klienta specjalizującego się w transporcie i logistyce poszukujemy Team Leadera Zespołu Logistycznego ze znajomością j. angielskiego.

Praca częściowo zdalna.

Zadania:

  • Tworzenie dostosowanych rozwiązań logistycznych dla  klientów, umożliwiając im outsourcing łańcucha wartości logistycznej.
  • tworzenie zintegrowanych, kompleksowych usług logistycznych i rozwiązań transportowych,
  • zarządzanie procesem wysyłki i koordynacja z różnymi krajami i globalnymi zespołami logistycznymi,
  • budowanie relacji z klientami i interesowanie się potrzebami biznesowymi klientów oraz czynnikami motywującymi, aby lepiej identyfikować nowe możliwości biznesowe,
  • monitorowanie umów dotyczących poziomu usług i identyfikacja podstawowych przyczyn niespełnienia oczekiwań,
  • współpraca z działem handlowym w zakresie zobowiązań i prognoz klientów,
  • doradzanie kierownictwu w sprawie potencjalnych nieścisłości
  • efektywne zarządzanie podległym zespołem poprzez stawiania ambitnych celów i odpowiednie wynagradzanie

Oczekiwania wobec kandydata:

  • znajomość j. angielskiego  min. na poziomie B2 (swobodny w użyciu, język korporacyjny, systemy anglojęzyczne), j. niemieci mile widziany
  •  doskonałe umiejętności planowania i umiejętność żonglowania różnymi zadaniami w tym samym czasie, nie tracąc przy tym szerszego obrazu
  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne pozwalające rozwiązywać wszelkie problemy z uśmiechem i szybko znajdować właściwe rozwiązanie.
  • Ponadto:
    – doświadczenie w logistyce min. 2-3 lata
    – wcześniejsze doświadczenie w kontaktach z klientami
    – doświadczenie w kierowaniu zespołem
    – dobre funkcjonowanie w stale zmieniających się międzynarodowych środowiskach
    – zdolność rozumienia i wpływania na złożone procesy pracy, które wymagają koordynacji wielu stron
    – profesjonalne umiejętności obsługi komputera Microsoft Word, Excel i Power Point

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
  • możliwość pracy w prawdziwie międzynarodowym środowisku
  • bonus roczny
  • benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, voucher lunchowy

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę sigen.traffit.com.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu