Rekrutacje specjalistów i pracowników wyższego szczebla

Rekrutacje specjalistów i pracowników wyższego szczebla

Nasza agencja  specjalizuje się w poszukiwaniu liderów i zarządzających od kilku lat. W rekrutacji specjalistów i pracowników wyższego szczebla, wykorzystujemy dwa główne narzędzia takie jak: sourcing i direct search. Wznieś swój biznes na wyższy poziom i zaufaj najlepszym.

Od specjalistów, kierowników po dyrektorów różnych branż. Stale pracujemy z naszymi klientami, aby znaleźć doświadczoną osobę o wysokich kompetencjach, która następnie przyniesie realne korzyści biznesowe firmie.

Podczas rekrutacji specjalistów i pracowników wyższego szczebla klient będzie współpracował z dedykowanym oraz profesjonalnym rekruterem. Bazując na sprawdzonym procesie wyszukiwania i selekcji kadry kierowniczej,  dokładnie określimy potrzeby i wymagania twojej firmy. Następnie dostosujemy do nich odpowiedni proces aby ustalić właściwy plan działania.

Aby mieć pewność, że znajdziemy najlepszą osobę na dane stanowisko, w ramach oferty rekrutacji kierowników wyższego szczebla możemy uwzględnić testy psychometryczne, wstępną eliminację i sporządzenie listy kandydatów. 

 

Nasze usługi rekrutacji  są dostosowane do potrzeb twoich interesariuszy, firmy oraz twoich własnych. Pracujemy razem z klientem, aby w pełni zrozumieć firmę i jej otoczenie wewnętrzne. Staramy się zrozumieć problem, poznać pozostały zespół i realną sytuację w jakiej znajduje się firma. Dzięki takiemu podejściu możemy  jeszcze lepiej przygotować i/lub dostosować profil kandydata.

Nasi specjaliści doradzają i opiekują się klientem oraz kandydatem na każdym etapie procesu. Ostatecznie pomagają w podejmowaniu właściwych decyzji. Współpracując z SIGEN recruitment, możesz mieć pewność, że twoje potrzeby są zawsze na pierwszym miejscu.  My zajmiemy się wszystkim, pozwalając ci skoncentrować się na codziennych zadaniach.

Ponad to wyróżnia nas: otwartość i uczciwość. Bierzemy pełną odpowiedzialność za cały proces rekrutacji oraz  ściśle współpracujemy z naszym klientem.

W przypadku rekrutacji na wyższe stanowiska dyskrecja i poufność mają fundamentalne znaczenie. Współpracując z nami, przyciągniesz najlepszych kandydatów, mając pewność, że szczegóły dotyczące stanowiska zawsze pozostaną poufne.​

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu