Specjalista ds. HR, Gliwice, Zimna wódka

  • pełny etat
  • praca hybrydowa
  • Gliwice

Pracodawca to jeden z czołowych dostawców podzespołów w branży motoryzacyjnej.

Obecnie w związku z dalszym rozwojem poszukuje Specjalisty ds. HR z naciskiem na procesy rekrutacyjne również średniego i wyższego szczebla.

Miejsce pracy: Zimna Wódka

Możliwa praca hybrydowa oraz dofinansowanie dojazdów do pracy

Zadania:

  • Zapewnienie właściwego poziomu zatrudnienia poprzez organizowanie i przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne, specjalistyczne, inżynieryjne, liderskie
  •  Budowanie wizerunku pracodawcy poprzez działania EB
  • Organizowane procesu zatrudnienia i wdrożenia pracowników (onboarding)
  • Koordynowanie programów rozwojowych pracowników
  • Koordynowanie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, w tym analiza potrzeb szkoleniowych, organizacja szkoleń, współpraca z firmami szkoleniowymi, zarządzanie dokumentacją szkoleniową
  • Współpraca z Kierownikami w zakresie ruchów karowych w działach
  • Monitorowanie rozwoju kompetencji w organizacji
  • Koordynowanie procesu komunikacji oraz rozwijanie i utrzymanie relacji pracowniczych
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych
  • Koordynowanie procesu oceny pracowniczej
  •  Sporządzanie raportów i analiz związanych ze wskaźnikami HR, przygotowywanie prezentacji
  •  Udział w opracowaniu i uaktualnianiu procedur HR
  • Dostosowywanie procesów HR do wymogów oraz czynny udział w audytach m.in. klienta, IATF
  • Wspieranie organizacji w zakresie usprawniania procesów

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie wyższe: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia i pokrewne
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane w firmie produkcyjnej w branży automotive
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, znajomość trendów, narzędzi
    i najlepszych praktyk pozyskiwania pracowników
  • Umiejętność przygotowywania raportów, prezentacji
  •  Nastawienie na rozwiązywanie problemów wspólnie z zespołem oraz umiejętność dzielenia się wiedzą
  • Umiejętności interpersonalne, szczególnie w zakresie budowania pozytywnych relacji na różnych szczeblach organizacji
  • Samodzielność i dynamizm w działaniu, rzetelność, operatywność i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra znajomość MS Office

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • realny wpływ na efekty swojej pracy
  • udział w szkoleniach zarówno w ramach Grupy, jak i w szkoleniach zewnętrznych, podniesiesz swoje kwalifikacje
  • dostęp do takich benefitów jak: dofinansowanie posiłków w kantynie pracowniczej, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie dojazdów do pracy, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe, pakiety sportowe, świadczenia w ramach ZFŚS

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę sigen.traffit.com.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu