Dyrektor handlowy ( oleje roślinne) / zdalna

Zadania:

Szczegółowy zakres obowiązków:

  • zarządzanie częścią działu sprzedaży – odpowiedzialność za oleje roślinne
  • zarządzanie personelem działu sprzedaży,
  • opracowywanie strategii sprzedaży w tym m.in. ustalanie celów działu handlowego, ustalanie budżetów sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją,
  • wykonywanie usługi w zakresie pozyskiwania nowych klientów oraz zamówień na produkty firmy, w szczególności: pozyskiwaniu klientów z obszaru Unii Europejskiej i poza UE, pozyskiwaniu informacji na temat zapotrzebowania na produkty firmy, obsłudze umów zawartych z kontrahentami/klientami pozyskanymi na skutek własnych działań, w tym realizacji zamówień produktów dokonywanych w oparciu o te umowy w następujących kanałach: sieci kanału nowoczesnego – sieci handlowe, dystrybutorów rynku tradycyjnego, hurtownicy dostarczający produkty do sklepów nie będących w sieciach handlowych, dystrybutorzy HoReCa – podmioty zaopatrujące restauracje i hotele, dystrybutorzy B2B

  • obsługa umów zawartych z pozyskanymi przez firmę nowymi kontrahentami/klientami w tym realizacji zamówień produktów dokonywanych w oparciu o te umowy, promocji produktów w oparciu o ustalone warunki handlowe i ustalone budżety promocyjne: prowadzenia aktywnego marketingu w celu pozyskiwania dla firmy nowych klientów, profesjonalnego doradztwa klientom w zakresie oferowanego produktu, badanie rynku, uczestnictwo w targach branżowych, wystawach i innych imprezach handlowych, sporządzanie raportów zgodnie ze standardami spółki, współpraca z pozostałymi działami w spółce (również przy opracowywaniu oraz wdrażaniu nowych produktów.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży olejów roślinnych – konieczne
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w zakresie współpracy z sieciami handlowymi
  • Znajomość rynku
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i prezentacyjne
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)
  • Karnet sportowy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Samochód służbowy

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę sigen.traffit.com.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu