Social Media Specialist w Katowicach

  • pełny etat
  • praca na miejscu
  • Katowice

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa kanałów social media (Instagram, Facebook, Tik Tok).

  • Planowanie kalendarza publikacji z uwzględnieniem priorytetów marketingowych .

  • Tworzenie postów – pisanie oraz współpraca z działem graficznym.

  • Moderowanie kanałów social media a tym samym budowanie pozytywnej relacji ze społecznością.
  • Planowanie działań marketingowych – konkursy, live na Instagramie i Facebooku, okolicznościowe akcje promocyjne.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Minimum r2 letnie doświadczenie w branży social media.

  • Samodzielnie prowadzenie profili społecznościowych.

  • Doświadczenie w pracy w dziale Marketingu.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (min. B2 w mowie i piśmie)

  • Wysoka kultura osobista i poprawne operowanie językiem polskim.
  • Kreatywność, samodzielność oraz dobra organizacja pracy.

  • Lekkie pióro w tworzeniu contentu.

Oferujemy:

  • Pracę w prestiżowej, dynamicznie rozwijającej firmie.

  • Kreatywną atmosferę twórczą.

  • Pracę w nowoczesnym biurze w Katowicach.

  • Udział w wybranych przez siebie szkoleniach z zakresu marketingu.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na eprzybyla@sigen.pl

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu