Executive Assistant w Katowicach

  • pełny etat
  • praca na miejscu
  • Katowice

Zadania:

  • Wsparcie w zapewnieniu sprawnego funkcjonowania biura Zarządu.

  • Wsparcie Członka Zarządu w codziennych obowiązkach.

  • Zarządzanie kalendarzami spotkań.

  • Organizowanie spotkań wewnętrznych oraz zewnętrznych.

  • Organizowanie oraz rozliczanie podróży krajowych i zagranicznych.

  • Sporządzanie raportów, przygotowywanie notatek ze spotkań.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Gotowość do podróży służbowych i elastyczność w zakresie czasu pracy.

  • Umiejętność analizowania problemu i generowania rozwiązań, koncentracja na wyniki.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Odwaga i chęć do podejmowania nowych wyzwań.

  • Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Praca w międzynarodowym środowisku,

  • Praca od poniedziałku do piątku,

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na eprzybyla@sigen.pl

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu