Specjalista ds. rekrutacji w Katowicach

  • pełny etat
  • praca hybrydowa
  • praca na miejscu
  • Katowice

Zadania:

  • Research kandydatów, selekcja profili oraz tworzenie rekomendacji.

  • Aktywne poszukiwanie kandydatów.

  • Rozmowy rekrutacyjne, budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z kandydatami.

  • Analiza rynku kandydata.

  • Współtworzenie i wdrażanie narzędzi rekrutacyjnych, metod selekcji i wszelkich działań poszukiwawczych.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie HR, psychologia, socjologia.

  • Oczekujemy komunikatywności, samodzielności i świetnej organizacji pracy.

  • Znajomość języka angielskiego (minimum stopień komunikatywny) oraz MS Excel.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • Samodzielność w działaniu, możliwość wyboru i kreowania drogi zawodowej.

  • Pracę z wyjątkowymi ludźmi, gdzie realizowane są wspólne pasje.

  • Wynagrodzenie złożone z podstawy oraz premii.

  • Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na eprzybyla@sigen.pl

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu