Key Account Manager / Gliwice

  • pełny etat
  • praca na miejscu
  • Gliwice

Zadania:

  • reprezentowanie spółek grupy w kontaktach z klientami kluczowymi o zasięgu międzynarodowym,
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi oraz potencjalnymi kluczowymi klientami na rynku europejskim
  • tworzenie spójnej oferty sprzedażowej spółki w porozumieniu z komercyjnymi działami poszczególnych spółek
  • koordynacja bieżących aktywności sprzedażowych z kluczowymi klientami
  • przygotowywanie kalkulacji i ofert sprzedażowych
  • prowadzenie uzgodnień z działem technologicznym oraz działem produkcji
  • poszukiwanie nowych szans biznesowych w obszarze potencjalnych klientów kluczowych,
  • budowanie i dbanie o pozytywny wizerunek grupy
  • raportowanie wyników z bieżącej aktywności do Dyrektora Sprzedaży spółek

Oczekiwania wobec kandydata:

  • doświadczenie sprzedażowe w środowisku międzynarodowym
  • doświadczenie we współpracy z dużymi, kluczowymi klientami o zasięgu europejskim/globalnym
  • umiejętność budowania oraz utrzymywania długofalowych relacji z kluczowymi klientami o zasięgu europejskim/globalnym
  • umiejętność w uczestniczeniu w globalnych przetargach, targach, eventach B2B
  • doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym, najchętniej w obszarze tłoczenia i procesów pomocniczych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym, inne języki obce mile widziane
  • umiejętność współpracy z lokalnymi organizacjami, klastrami, KSSE.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie do uzgodnienia
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • Przyjazne warunki i miła atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju w ramach grupy kapitałowej

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę sigen.traffit.com.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu