Inżynier jakości

  • pełny etat
  • praca na miejscu
  • Gliwice

Zadania:

  • regularny kontakt z klientem w kwestiach jakościowych
  • przekazywanie wymagań klienta członkom zespołów wewnątrz firmy
  • planowanie jakości wyrobu
  • przeprowadzanie procesu zatwierdzenia wyrobu i procesu u klienta (VDA2/PPAP)
  • udział w pracach zespołów interdyscyplinarnych ( FMEA / 8D )
  • udział w rozwiązywanie problemów jakościowych

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
  • znajomość systemu zarządzania ISO/TS 16949
  • znajomość podstaw GD&T
  • znajomość zagadnień APQP; PPAP/VDA2; FMEA; Control Plan; MSA
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie i dążenie do rozwoju i doskonalenia
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • uprawnienia do prowadzenia pojazdu – prawo jazdy kategoria B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • Przyjazne warunki i miła atmosferę pracy

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę sigen.traffit.com.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu