Kierownik robót elektrycznych, fotowoltaika/PV, kontrakty zagraniczne

  • delegacje
  • pełny etat
  • praca hybrydowa
  • warszawa

Poszukujemy doświadczonego Kierownika robót, idealnie z doświadczeniem w fotowoltaice ( budowa farm fotowoltaicznych). Projekty realizowane za granicą w Niemczech, Holandii, Wlk. Brytanii).

Zadania:

  • Nadzór nad realizacją i jakością prowadzonych robót zgodnie z harmonogramem
  • Prowadzenie dokumentacji robót, bieżące raportowanie danych dotyczących realizacji
  • Kontrola i rozliczanie podwykonawców, odbiory wykonywanych robót
  • Kontakt z inwestorami
  • Kontakt z dostawcami w Polsce i Niemczech
  • Kosztorysowanie robót, udział w przygotowywaniu ofert

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Min. 4 lata doświadczenia w branży budowlanej na stanowisku Kierownika robót elektrycznych / Mile widziane doświadczenie przy instalacjach fotowoltaicznych
  • Uprawnienia budowlane elektryczne do kierowania robotami budowlanymi – mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie min. B2 umożliwiającym swobodną komunikację (warunek konieczny)
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Umiejętność zarządzania personelem: egzekwowania realizacji założonych celów, delegowania zadań oraz motywowania zespołu
  • Znajomość obsługi programów MS Office

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • Firma pokrywa koszty transportu, zakwaterowanie, zapewnia wszelkie niezbędne narzędzia pracy.
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i globalnym zasięgu, UoP
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego takie jak praca w ramach projektów zagranicznych m.in. w Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii
  • Możliwość inicjowania własnych pomysłów oraz aktywnego udziału we wdrażaniu narzędzi/procesów podnoszących efektywność realizowanych projektów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne do pracy narzędzia
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony współpracowników
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Udział w szkoleniach związanych z zajmowanym stanowiskiem

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę sigen.traffit.com.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu