Doradca ds. leasingu

Jakie czekają na Ciebie zadania:

  • sprzedaż usług finansowych i reprezentowanie spółki w kontaktach zewnętrznych z partnerami biznesowymi (dostawcami maszyn i urządzeń, dealerami środków transportu, maszyn rolniczych, itp.),
  • rozbudowa portfela klientów w regionie,
  • organizowanie spotkań i prowadzenie negocjacji handlowych w terenie,
  • przygotowywanie dokumentacji ofertowej i kredytowej,
  • utrzymanie stałej i dobrej relacji z Klientami oraz partnerami biznesowymi,

Masz duże szanse powodzenia, jeżeli posiadasz:

  • doświadczenie zawodowe min. 3-7 lat ( w tym 3 lata w handlu)
  • doświadczenie z rynkiem vendorsko-dealerskim min. 6 miesięcy,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • doświadczenie w pracy z klientem biznesowym,
  • odpowiedzialność i wysoka kultura osobista.

A co w zamian?

  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe 7000-8000 brutto+prowizja
  • atrakcyjne premie i bonusy ( kwartalny i roczny)
  • bogaty pakiet benefitów,
  •  niezbędne narzędzia pracy ( laptop. telefon, samochód służbowy)
  • pakiet szkoleniowy – wdrożenie.

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę sigen.traffit.com.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu