Social Media Team Leader

  • pełny etat
  • praca hybrydowa
  • Warszawa

Jakie czekają na Ciebie zadania:

  • tworzenie i zarządzanie strategią Social Media, analiza wyników i proponowanie nowych rozwiązań,
  • współtworzenie, administrowanie i zarządzanie komunikacją w Social Media,
  • zarządzanie kampaniami,
  • analiza i raportowanie prowadzonych działań, współpraca z analitykiem danych,
  • zarządzanie zespołem Social Media, odpowiedzialność za motywację, realizację celów i rozwój zespołu,
  • przeprowadzanie szkoleń i wdrożeń dla nowych członków zespołu,
  • praca stacjonarna w Warszawie od wtorku do niedzieli, zmiany 7h (od 7:00 do 14:00).

A co w zamian?

  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe od 7000 zł brutto,
  • atrakcyjne premie i bonusy uzależnione od wyników podległego zespołu,
  • doświadczenie w międzynarodowej firmie oraz codzienny kontakt w j. angielskim,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Masz duże szanse powodzenia, jeżeli posiadasz:

  • min. 1-2 lata doświadczenia w branży Social Media,
  • min. rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem (zespół pracuje zdalnie),
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2+,
  • jesteś samodzielny/a i przejawiasz własną inicjatywę,
  • doskonale organizować pracę sobie oraz innym.

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę sigen.traffit.com.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu