Specjalista ds. zamówień z językami obcymi – Gdańsk

  • pełny etat
  • praca hybrydowa
  • praca na miejscu
  • Gdańsk

Praca częściowo zdalna w Gdańsku.

Poszukujemy kandydatów mogących rozpocząć pracę od zaraz ( maks. miesiąc wypowiedzenia)

Nowy, ambitny projekt,

Wymagane języki:

zatrudnienie od grudnia:

hiszpański C1 + angielski C1

zatrudnienie od stycznia
francuski C1 + angielski C1
holenderski C1 + angielski C1
turecki C1 + angielski C1
czeski C1 + angielski C1
niemiecki C1 + angielski C1

zatrudnienie od marca:
węgierski C1 + angielski C1
słowacki C1 + angielski C1

Zadania:

  • zarządzanie procesem zamówień od momentu przyjęcia zamówienia do momentu jego dostarczenia do klienta i przyjęcia ewentualnej reklamacji
  • codzienny kontakt z klientami B2B (brandy globalne)
  • ścisła współpraca z innym zespołami firmy, zwłaszcza z działem logistycznym
  • dbanie o utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Oczekiwania wobec kandydata:

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania zamówieniami
  • biegła znajomość języka angielskiego oraz dodatkowego języka europejskiego (niemiecki / francuski / hiszpański / czeski / słowacki / holenderski / węgierski)
  • znajomość programu SAP (SD) mile widziane
  • podstawowa wiedza na temat odpraw celnych
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • skrupulatność, dokładność

Oferujemy:

  • wzięcie udziału w tranzycji procesów z jednego z krajów Europy Zachodniej (2 x 2 tygodnie)
  • umowę o pracę na 3 miesiące, a potem na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + bonus roczny
  • prywatną opiekę medyczną
  • voucher lunchowy

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę sigen.traffit.com.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu