Business Finance Analyst – Warszawa

  • pełny etat
  • praca hybrydowa
  • Warszawa

Dla naszego klienta dużej i stabilnej  firmy z branży energetycznej poszukujemy kandydatów na stanowiska: Business Finance Junior Analyst, Business Finance Analyst oraz Business Finance Senior Analyst  ( analitycy i kontrolerzy z różnym doświadczeniem)

Klient otwiera nowy dział w związku z przeniesieniem  procesów ze swoich spółek w Europie do Warszawy – powstaje nowe centrum usług.

Nowozatrudnieni pracownicy będą mieli możliwość pracować przy tranzycji i rozwijać się w jednym z poniższych działów:

– commercial

– global supply chain

– cash out

– global functions

Zadania:

  • doświadczenie w Analizach finansowych/kontrolingu
  • dobra znajomość języka angielskiego min. B2
  • doświadczenie w SSC
  • znajomość P&L

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Elastyczne godziny pracy i praca hybrydowa
  • Umowę o pracę
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (Multisport, prywatne ubezpieczenie)
  • premia: 11% rocznego wynagrodzenia

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę sigen.traffit.com.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu