Programista/wdrożeniowiec – Gliwice

  • pełny etat
  • praca na miejscu
  • praca zdalna
  • Gliwice (Zdalnie)

Dla naszego klienta stabilnej firmy działającej na rynku od 2014 roku, zajmującej się (jako wieloletni partner) wdrażaniem systemu Enova365, poszukujemy kandydata na stanowisko Programista – wdrożeniowiec do stałej współpracy.

Po okresie próbnym na miejscu w biurze, możliwa jest praca zdalna.

Zadania:

  • Czynny udział we wdrożeniach systemu ERP enova365
  • Programowanie rozszerzeń do systemu enova365 w języku C# samodzielnie
  • Tworzenie dokumentacji do samodzielnie utworzonym rozszerzeń systemy enova365
  • Udział w tworzeniu rozszerzeń/modułów do systemu enova365 w zespole.
  • Wdrożenia własnych rozwiązań bezpośrednio u zamawiającego.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Znajomość języka programowania C#
  • Podstawowa znajomość MS SQL
  • Znajomość Github
  • Zdolność szybkiego uczenia się, głównie w obszarze obsługi systemów/ oprogramowań.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie przy wdrożeniach systemów ERP będzie atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę/B2B oraz konkurencyjne wynagrodzenie
  • Bardzo duże możliwości rozwoju.
  • Wdrożenia i szkolenia zapewniające ciągły rozwój oraz nabywanie nowych umiejętności.
  • możliwość rozwoju w kierunku realizacji wdrożeń systemu ( analiza potrzeb klienta, usprawnianie procesów)
  • miłą i przyjemną atmosferę w pracy – kameralny klimat.
  • Możliwość pracy zdalnej po 3 miesiącach.

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę sigen.traffit.com.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu