Inżynier ds. systemu IJ / Wałbrzych

  • pełny etat
  • praca na miejscu
  • Wałbrzych
  • 7000 - 8000 brutto PLN / Miesiąc

Dla naszego klienta, nowoczesnej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy doświadczonego Inżyniera ds. systemy IJ.

Zadania:

  • Konfiguracja ustawień wszystkich maszyn, kontroli jakości systemu.
  • Wdrożenie kontroli systemu.
  • Doradztwo w zakresie wprowadzania zmian (lokalne IT, L2, GIS).
  • Przechodzenie szkoleń dla personelu GAP, inżynierów , pracowników serwisu jakości z zakresu serwisu systemu.
  • Tworzenie oprogramowania do spraw dotyczących błędów, przestojów maszyn.
  • Analiza systemu dla komputerów offline narzędzie do dostarczania narzędzi FAS.
  • Analiza systemu reklamowego , przygotowanie do produkcji testowej na serwerze PRE Produkcyjnym.
  • Przygotowanie etykiet oraz statusów maszynowych.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Oferujemy:

  • Kompleksowe wdrożenie i szkolenie w zakresie wdrażanego.
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń (dofinansowanie do świadczenia usług, świadczenia opieki społecznej, opieki medycznej, nauki języka).
  • Dojazd dla pracowników.
  • Paczki szkolne.
  • Finansowanie do świadczenia.
  • Doświadczenie do świadczeń pracowniczych.
  • System bonusowy.

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę sigen.traffit.com.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu