Accounting Director, Warszawa

  • pełny etat
  • praca hybrydowa
  • Warszawa

Dla nszego klienta dużego i stabilnego biura rachunkowego świadczącego usługi finansowo-doradcze o zasięgu międzynarodowym poszukujemy osoby na stanowisko Accounting Director.

Poszukujemy osobę, która ma kompetencje Głównego Księgowego ale z bardzo mocnym naciskiem na doświadczenie i umiejętność zarządzania zespołem, ma doświadczenie w kontaktach i doradztwie z klientami oraz widzi swoją rolę w pracy w biurze rachunkowym Accounting Director będzie raportować bezpośrednio do niemieckiego właściciela.

Klient oferuje bardzo dobre wynagrodzenie oraz możlwiośc pracy hybrydowej.

Zadania:

  • Kierowanie kilkuosobowym zespołem (księgowość,legal,payroll) i współpraca z doradca podatkowym,
  • Wsparcie w codziennych sprawach operacyjnych, sporządzanie deklaracji podatkowych,
    Przygotowywanie raportów dla celów statystycznych (GUS) oraz bilansu płatniczego (NBP),
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych,
  • Współpraca z wewnętrznym działem doradców podatkowych w celu zapewnienia profesjonalnej obsługi,
  • Współpraca z audytorami oraz instytucjami kontrolującymi w zakresie prowadzonych audytów i kontroli,
  • Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji biznesowych

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Doświadczenie w biurze rachunkowym, lub zbliżonej instytucji finansowej – warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe finansowe lub pokrewne,
  • Wiedza z zakresu raportowania i prezentacji danych,
  • Umiejętność wyznaczania i realizowania celów,
  • Zaawansowana znajomość programu MS Excel,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z klientem zagranicznym,
  • Znajomość systemów klasy ERP,
  • Umiejętność koordynacji pracy zespołu

Uprawnienia biegłego rewidenta mile widziane

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w środowisku pracy, które sprzyja i zachęca do rozwoju zawodowego i osobistego
  • Bezpłatną opiekę medyczną dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Po okresie wdrożenia model pracy hybrydowy

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę sigen.traffit.com.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu