Specjalista ds. handlowych z j. angielskim ( B2)

  • pełny etat
  • praca hybrydowa
  • Katowice
SIGEN recruitment to polska agencja rekrutacyjna/headhunterska z Gliwic (nr KRAZ 23218), specjalizująca się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla na terenie Polski.Głęboko wierzymy, że uważne wsłuchiwanie się w potrzeby klienta jak również kandydata przynosi wszystkim stronom finalny sukces. Jesteśmy nastawieni na trwałe budowanie relacji, miły i profesjonalny kontakt, przyjazną i bezstresową rekrutację oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Dla naszego klienta firmy specjalizującej się w dostawach maszyn i urządzeń do obróbki plastycznej blachy, poszukujemy kandydata z doświadczeniem w pracy na stanowisku sprzedażowym – najlepiej z doświadczeniem w branży metalowej.

Praca częściowo zdalna.

Obszar działania: cała Polska

Wynagrodzenie: podstawa + prowizja

Zadania:

  • Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami i utrzymywanie relacji z dotychczasowymi,
  • wyznaczanie grupy docelowej potencjalnych klientów,
  • organizowanie i udział w spotkanich sprzedażowych,
  • przygotowanie ofert handlowych,
  • negocjacje i obsługa zamówień,
  • udział w targach i wystawach branżowych,
  • utrzymywanie i budowanie relacji z dostawcami firmy,
  • realizacja planu sprzedażowego.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Doświadczenie w pracy jako handlowiec,
  • doświadczenie w branży metalowej będzie dużym atutem,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • zaangażowanie i zorientowanie na realizację celów sprzedażowych,
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność budowania relacji biznesowych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B,
  • stałe wynagrodzenie + prowizja od sprzedaży,
  • samochód służbowy + niezbędne narzędzia pracy,
  • system motywacyjny połączony z realizacją planu sprzedażowego,
  • stałe wsparcie ze strony zarządu.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę sigen.traffit.com.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu