Asystent ds. handlowych w Gliwicach

  • pełny etat
  • praca na miejscu
  • Gliwice
  • 5000 PLN / Miesiąc

Dla naszego klienta, stabilnej firmy ( 20 lat na rynku) z branży produkcyjnej – artykuły dekoracyjne, poszukujemy osoby na stanowisko Asystent ds. handlowych. Od zaraz.

Zadania:

  • Budowanie relacji oraz bieżąca obsługa dotychczasowych klientów, sporządzanie ofert, koordynacja zamówień,
  • wsparcie i doradztwo produktowe,
  • Wsparcie organizacyjno-logistyczne
  • Przygotowanie ofert i kalkulacji
  • Wsparcie przy zarzadzaniu produktem – analizy rentowności produktu ( osoba na tym stanowisku przejdzie szkolenie z tego zakresu)
  • Sporządzanie raportów

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Doświadczenie w firmie handlowej na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu office ( szcególnie Excel) ponadto Word, Power Point, Publisher
  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, zdolności analityczne, umiejętność budowania relacji i nawiązywania kontaktu.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów,
  • niezbędne narzędzia pracy
  • Miłą atmosferę, wsparcie oraz pomoc na etapie wdrożenia .

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę sigen.traffit.com.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu