Analityk danych, Kraków

Poszukujemy Analityka danych – praca zdalna , od zaraz!

Nasz klient to  polska marka streetwearowa.

Zadania:

  • Przygotowywanie analiz i rekomendacji na potrzeby E-commerce (analiza ruchu, sprzedaży, marży, efektywności kampanii marketingowych, przygotowania forcastów),
  • Wdrażanie nowych oraz konfiguracja narzędzi analitycznych w firmie,
  • Kontrola jakości danych w systemach analitycznych wykorzystywanych w firmie,
  • Tworzenie nowych i rozwijanie obecnych Śledzenie aktualnych trendów e-commerce,
  • Prowadzenie badań i testów w obszar e-commerce,
  • Prowadzenie analiz asortymentowych (trendy sprzedaży per kategoria, stany magazynowe a zamówienia, sezonowość, strategie cenowe),
  • Analiza możliwości rozszerzenia na rynku światowym,
  • Wsparcie w projektach z działalnością e-sklepów,
  • Wspieranie pracowników innych działów w pracy z danymi oraz w interpretacji współczynników online i zachowania użytkowników na stronie.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Doświadczenie w branży e-commerce, analizy danych,
  • Doświadczenie praktyczne w pracy z danymi czerpanymi z systemu ERP,
  • Doskonała znajomość Google Analytics, minimalna podstawowa znajomość GA4, Google Tag Menager,
  • Praca na danych, tworzenie opracowania w Data Studio,
  • Udostępnianie interpretacji danych, prezentowania wyników oraz rekomendowania działań w oparciu o dane
  • Ogólna znajomość zagadnień z zakresu e-commerce, np.: SEM, SEO, performance marketing, marketing automation, UX/CX, itp.
  • Mile widziana: podstawowa znajomość Magento,
  • Zdolność analitycznego i logicznego myślenia,
  • Duża samodzielność i głębokość,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

Oferujemy:

  • Karta multisport
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną atmosferę pracy!

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę sigen.traffit.com.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu