Strona główna

WETERYNARZ Z J. ANGIELSKIM

Holandia

600 EUR netto/tyg

Specjalista

Angielski B2

Umowa o pracę

czerwiec 2020

Termin rozpoczęcia:

Data publikacji:

11 czerwca 2020

SIGEN recruitment to agencja rekrutacyjna/headhunterska z Gliwic (nr KRAZ 23218), specjalizująca się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla na terenie Polski - głównie na śląsku. Wspólnie z agencja rekrutacyjną Uppeo s.c. z Katowic, poszukujemy 4 lekarzy weterynarii do Pracy w Holandii.

praca od zaraz!

WETERYNARZ - LECZENIE ZWIERZĄT GOSPODARSKICH ( 2 WAKATY)

WETERYNARZ - LECZENIE ZWIERZĄT DOMOWYCH ( 2 WAKATY)

Opis stanowiska pracy:

Weterynarz zwierząt gospodarskich:

  • badanie i leczenie chorych lub rannych zwierząt gospodarskich

  • prowadzenie księgowości i administracji

  • szczepienia, sterylizacja, operacje, usypianie, przepisywanie leków zwierzętom

  • doradzanie właścicielom zwierząt gospodarskich odnośnie leczenia zwierząt oraz zapobieganiu chorobom

  • zarządzanie grupą asystentów oraz dbałość o właściwe utrzymanie sprzętu

Weterynarz zwierząt domowych:

  • badanie i leczenie zwierząt domowych ( koty, psy, chomiki)

  • szczepienie, sterylizacja, operacje, usypianie, pomoc przy porodach

  • doradztwo właścicielom zwierząt w zakresie leczenia oraz zapobieganiu chorobom

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe licencjat lub magister w zakresie weterynarii/ dyplom

  • min. rok doświadczenia zawodowego

  • dobra znajomość j.angielskiego min. B2

  • gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu

  • własny samochód

Pracodawca oferuje:

  • bardzo dobre wynagrodzenie 600 EUR netto/tyg

  • darmowe zakwaterowanie ( pokój 1 osobowy)

  • zatrudnieni na warunkach holenderskich

  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo

Jeżeli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w rekrutacji, koniecznie prześlij CV poprzez przycisk APLIKUJ po prawej stronie. W przypadku pytań możesz się z nami skontaktować pod numerem podanym poniżej.

Kontakt:

Ewelina Przybyła, tel. 517 613 877, e-mail: eprzybyla@sigen.pl

W kilku słowach o nas

Osoba do kontaktu

Na skróty

SIGEN recruitment to agencja rekrutacyjna  z siedzibą  w Gliwicach,  specjalizująca się w rekrutacjach stałych na stanowiska specjalistyczne oraz stanowiska wyższego szczebla na terenie Polski. Headhunting to nasza specjalność!

Adres:  ul.  Sowińskiego 5, Gliwice     NIP: 7491774067    REGON: 240932858     KRAZ 23218    www.sigenrecruitment.pl