Strona główna

Szwaczka przemysłowa

Czechowice Dziedzice

2600 + premia

Pracownik fizyczny

5

Umowa o pracę

maj/czerwiec 2020

Poziom stanowiska:

Ilość wakatów:

forma zatrudnienia:

Termin rozpoczęcia:

Data publikacji:

22 maja 2020

SIGEN recruitment to agencja rekrutacyjna/headhunterska z Gliwic (nr KRAZ 23218), specjalizująca się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla na terenie Polski - głównie na śląsku.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży tekstylnej poszukujemy osób na stanowisko szwaczka przemysłowa.

Oferta zarówno dla kobiet i mężczyzn.

Opis stanowiska pracy:

  • szycie przemysłowe dla branży automotive według zleconego projektu,
  • obsługa maszyn szwalniczych,
  • przygotowanie materiału do obróbki

Wymagania:

  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • zdolności manualne,
  • dokładność, sumienność i cierpliwość w wykonywaniu obowiązków,
  • chęci do nauki,
  • gotowość do długoterminowej współpracy,
  • mile widziane osoby szyjące dla branży meblowej, kaletnicy.

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio w firmie,
  • wynagrodzenie: 2600 brutto + premie za wydajność
  • pełne przeszkolenie pozwalające na samodzielną i wydajna pracę,
  • możliwość darmowego zakwaterowania,
  • możliwość nadgodzin oraz pracy w weekendy
  • dodatkowa premia przez okres 3 miesięcy dla osób, które wykażą się chęcią do pracy oraz umiejętnością szybkiego uczenia się ( 300 zł netto)
  • kameralna i miła atmosfera w pracy.

Jeżeli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w rekrutacji, koniecznie prześlij CV poprzez przycisk APLIKUJ po prawej stronie. W przypadku pytań możesz się z nami skontaktować pod numerem podanym poniżej.

Kontakt:

Ewelina Przybyła, tel. 517 613 877, e-mail: eprzybyla@sigen.pl

W kilku słowach o nas

Osoba do kontaktu

Na skróty

SIGEN recruitment to agencja rekrutacyjna  z siedzibą  w Gliwicach,  specjalizująca się w rekrutacjach stałych na stanowiska specjalistyczne oraz stanowiska wyższego szczebla na terenie Polski. Headhunting to nasza specjalność!

Adres:  ul.  Sowińskiego 5, Gliwice     NIP: 7491774067    REGON: 240932858     KRAZ 23218    www.sigenrecruitment.pl