Specjalista ds. sprzedaży eksportowej
z j. francuskim lub angielskim lub hiszpańskim

Termin rozpoczęcia:

06 czerwca 2022

Adres:  ul.  Sowińskiego 5, Gliwice     NIP: 6312704027    KRAZ 23218

e-mail: coach@bozenafrej.pl

Jakie czekają na Ciebie zadania:

  • analiza rynku, poszukiwanie nowych możliwości,

  • badanie potrzeb klientów na rynkach zagranicznych (B2B) m.in. Hiszpania, Portugalia, Włochy, Francja np. salony z oświetleniem

  • kontakt z potencjalnym klientem,

  • tworzenie bazy ( możliwość pracy na gotowych leadach),

  • tworzenie ofert oraz utrzymywanie stałych relacji z klientami,

  • kontakt mailowy oraz telefoniczny z klientem.

A co w zamian?

  • Stałe, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Możliwość pracy na miejscu lub w modelu hybrydowym ( po przeszkoleniu)

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Nowoczesne i komfortowe biuro.

  • Możliwość wykorzystania swojego doświadczenia i realny wpływ na rozwój nowego działu.

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Miłą atmosferę, pełne wsparcie i współpracę ze strony Zarządu.

  • Min 2 lata doświadczenia na stanowisku sprzedażowym na rynki zagraniczne,

  • Bardzo dobra znajomość j. francuskiego i/lub angielskiego i/lub hiszpańskiego.

  • Samodzielność i operatywność,

  • Otwartość na naukę i nową wiedzę z zakresu produktów,

  • Dobra Obsługa komputera i pakietu Ms Office,

  • Otwartość i umiejętność budowania relacji biznesowych

  • Dokładność, zaangażowanie - szukamy osób do długofalowej współpracy

Bierawa

podstawa + prowizja

Specjalista

Angielski lub Francuski