Specjalista ds. sprzedaży eksportowej z j. francuskim i/lub hiszpańskim

Praca w Bierawie ( 35 km od Gliwic)  praca hybrydowa

Pracodawca to nowoczesna i stabilna firma ( 20 lat na rynku) o zasięgu międzynarodowym z branży oświetleniowej, zajmująca się produkcją i sprzedażą swoich wyrobów do ponad 50 krajów świata. Swoim pracownikom zapewnia wysoką jakość pracy, nowoczesne przestrzenie

biurowe, stabilne zatrudnienie i miłą atmosferę w pracy.

Ogólny profil kandydata: poszukujemy kandydata z doświadczeniem sprzedażowym, najlepiej na rynki zagraniczne. Doświadczenie we wcześniejszej branży nie ma znaczenia, ponieważ pracownik zostanie odpowiednio przeszkolony z produktów i wdrożony w branżę. Praca dla osób lubiących kontakt z klientem, pracę z językiem obcym, gotowym na zdobywanie nowej wiedzy i uczestniczenie w nowym projekcie.

Zadania:

  • analiza rynku, poszukiwanie nowych możliwości, badanie potrzeb klientów na rynkach zagranicznych (B2B) m.in. Hiszpania, Portugalia, Włochy, Francja np. salony z oświetleniem
  • kontakt z potencjalnym klientem, tworzenie bazy ( możliwość pracy na gotowych leadach),
  • tworzenie ofert oraz utrzymywanie stałych relacji z klientami,
  • kontakt mailowy oraz telefoniczny z klientem.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Min 2 lata doświadczenia na stanowisku sprzedażowym na rynki zagraniczne,
  • Bardzo dobra znajomość j. francuskiego i/lub angielskiego i/lub hiszpańskiego.
  • Samodzielność i operatywność,
  • Otwartość na naukę i nową wiedzę z zakresu produktów,
  • Dobra Obsługa komputera i pakietu Ms Office,
  • Otwartość i umiejętność budowania relacji biznesowych
  • Dokładność, zaangażowanie – szukamy osób do długofalowej współpracy.

Oferujemy:

  • Stałe, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość pracy na miejscu i/lub w modelu hybrydowym.
  • Wynagrodzenie do ustalenia : podstawa+prowizja
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Nowoczesne i komfortowe biuro.
  • Możliwość wykorzystania swojego doświadczenia i realny wpływ na rozwój działu.
  • Prac w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Miłą atmosferę, pełne wsparcie i współpracę ze strony Zarządu.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę sigen.traffit.com.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu