Strona główna

rekrutacja, sigen recruitment, praca, specjalista ds. zaopatrzenia,

Specjalista ds. sprzedaży - dział exportu
miejsce pracy - Zabrze woj. śląskie

Katowice

min. 4000netto + prowizja

Specjalista

Angielski + inne

Umowa o pracę

od zaraz

Termin rozpoczęcia:

Data publikacji:

20 września 2021

SIGEN recruitment to agencja rekrutacyjna/headhunterska z Gliwic (nr KRAZ 23218), specjalizująca się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla na terenie Polski - głównie na śląsku.

Idealny kandydat to osoba komunikatywna, samodzielna, łatwo przyswajająca wiedzę, mająca doświadczenie w sprzedaży zagranicznej, kontakcie z klientem.  Osoba na tym stanowisku będzie zajmowała się sprzedażą na rynki zagraniczne ( igliwie, sprzedaż katalogowa, hurtowa), będzie ściśle współpracowała z handlowcami zarówno w Polsce jak i za granicą.  Jedną z kluczowych umiejętności jest znajomość j. angielskigo oraz  angielski + niemiecki i/lub rosyjski, hiszpański.

Praca stacjonarna.

Zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

  • Rozwój sprzedaży na rynku polskim i zagranicznym.

  • Pozyskiwanie nowych klientów.

  • Budowanie i podtrzymywanie długoterminowych relacji biznesowych z klientami.

  • Sprzedaż internetowa.

  • Budowanie ofert handlowych zgodnie z polityką handlową firmy oraz oczekiwaniami klienta.

  • Stała współpraca z pozostałymi handlowcami.

Wymagania:

  • Wysokie kompetencje sprzedażowe oraz orientacja na realizację celów.

  • Wysokie umiejętności interpersonalne ( komunikatywność, umiejętność słuchania, kreatywność, kultura osobista).

  • Min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży ( doświadczenie w branży dekoracji świetlnych będzie dużym atutem).

  • Znajomości systemu CRM mile widziane.

  • Doświadczenie w pracy z klientem zagranicznym mile widziane.

  • Doświadczenie w sprzedaży internetowej.

  • Znajomość procedur przetargowych będzie dużym atutem.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego B2/C1 i/lub angielski + niemiecki i/lub rosyjski, hiszpański.

  • Prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w firmie z produktami, które są rozpoznawalne na rynku i niosą pozytywne przesłanie

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Stabilne wynagrodzenie część stała +premia

  • Perspektywę awansu w ramach struktury firmy

  • Niezbędne narzędzia pracy

Jeżeli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w rekrutacji, koniecznie prześlij CV poprzez przycisk APLIKUJ po prawej stronie. W przypadku pytań możesz się z nami skontaktować pod numerem podanym poniżej.

Kontakt:

Ewelina Przybyła, tel. 517 613 877, e-mail: eprzybyla@sigen.pl

Adres:  ul.  Sowińskiego 5, Gliwice     NIP: 7491774067    REGON: 240932858    KRAZ 23218