Specjalista ds. rozliczeń ( j. niemiecki B1)
Łódź

Termin rozpoczęcia:

30 marca 2022

Adres:  ul.  Sowińskiego 5, Gliwice     NIP: PL6312704027     KRAZ 23218

e-mail: coach@bozenafrej.pl

Jakie czekają na Ciebie zadania:

  • Sporządzanie rozliczeń i analiza kosztów zużycia ciepła i wody,

  • Wprowadzanie danych do systemu (SAP, wewnętrzne programy rozliczeniowe w j. niemieckim),

  • Opracowywane błędów systemowych zgodnie z procedurami,

  • Prowadzenie korespondencji oraz kontakt telefoniczny w j. niemieckim,

  • Podróże służbowe (szkolenia, wyjazdy integracyjne),

  • Opracowywanie dokumentów zgodnie z procedurami (obsługa zapytań klientów wewnętrznych oraz zewnętrznych odnośnie rozliczeń zużycia ciepła i wody),

  • Komunikacja z osobami odczytującymi czytniki wody oraz ogrzewania,

  • Kontakt e-mailowy i telefoniczny z klientem wewnętrznym w ramach realizowanych zadań (codziennie e-maile, telefony w przypadku potrzeby),

A co w zamian?

  • umowa o pracę,

  • wynagrodzenie do negocjacji,

  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w firmie o dużym potencjale,

  • System świadczeń socjalnych („wczasy po gruszą”, dodatek na święta Bożego Narodzenia, możliwe nagrody roczne),

  • codzienny kontakt z native speakerami j. niemieckiego, spotkania integracyjne, dofinansowanie Multisport,

  • przyjazna atmosfera w pracy, bezpłatne kursy językowe, ubezpieczenie grupowe (również dla rodziny)

  • pełne przeszkolenie.

  • możliwość relokacji.

  • wykształcenie min. średnie

  • znajomość j. niemieckiego na poz. B1

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku - jednak nie jest to wymagane,

  • Duża samodzielność ( samodzielne stanowisko pracy),

  • Osoba dobrze zorganizowana,

  • Umiejętność myślenia analitycznego.

Łódź

do uzgodnienia

Specjalista

Niemiecki B1