Specjalista ds. rekrutacji z j. angielskim

  • pełny etat
  • praca hybrydowa
  • Wrocław

Jakie czekają na Ciebie zadania:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska inżynierskie, specjalistyczne, managerskie.
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów.
  • Współpraca z managerami obszarów w zakresie bieżących potrzeb rekrutacyjnych, wymagań co do kandydatów oraz rekomendacji kandydatów.
  • Organizacja i udział w targach pracy.
  • Współpraca z firmami rekrutacyjnymi.
  • Wspieranie działań Employer Branding i kampanii marketingowych.
  • Tworzenie raportów rekrutacyjnych i prezentacji.

A co w zamian?

  • umowa o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • doświadczenie w międzynarodowej firmie oraz codzienny kontakt w j. angielskim,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Masz duże szanse powodzenia, jeżeli posiadasz:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze rekrutacji ( mile widziane w firmie produkcyjnej)
  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie w realizacji rekrutacji na stanowiska specjalistyczne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (warunek konieczny).
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Asertywność, doskonała organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Zaangażowanie i determinacja w dążeniu do celu.

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę sigen.traffit.com.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu