Specjalista ds. rekrutacji z j.angielskim
- Wrocław

Termin rozpoczęcia:

21 kwietnia 2022

Adres:  ul.  Sowińskiego 5, Gliwice     NIP: PL6312704027     KRAZ 23218

e-mail: coach@bozenafrej.pl

Jakie czekają na Ciebie zadania:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska inżynierskie, specjalistyczne, managerskie.

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów.

  • Współpraca z managerami obszarów w zakresie bieżących potrzeb rekrutacyjnych, wymagań co do kandydatów oraz rekomendacji kandydatów.

  • Organizacja i udział w targach pracy.

  • Współpraca z firmami rekrutacyjnymi.

  • Wspieranie działań Employer Branding i kampanii marketingowych.

  • Tworzenie raportów rekrutacyjnych i prezentacji.

A co w zamian?

  • umowa o pracę,

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • doświadczenie w międzynarodowej firmie oraz codzienny kontakt w j. angielskim,

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.

  • Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze rekrutacji ( mile widziane w firmie produkcyjnej)

  • Wykształcenie wyższe.

  • Doświadczenie w realizacji rekrutacji na stanowiska specjalistyczne.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (warunek konieczny).

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Asertywność, doskonała organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Zaangażowanie i determinacja w dążeniu do celu.

Wrocław

Od 6000-9000 brutto

Spcjalista

Angielski B2/C1