Specjalista ds. Obsługi Klienta
Tychy woj. śląskie

Termin rozpoczęcia:

26 maja 2022

Adres:  ul.  Sowińskiego 5, Gliwice     NIP: 6312704027    KRAZ 23218

e-mail: coach@bozenafrej.pl

Jakie czekają na Ciebie zadania:

  • tworzenie zamówień na postawie podpisanych umów przetargowych,

  • obsługa klientów indywidualnych na podstawie ofert przygotowanych przez handlowców,

  • telefoniczna obsługa klienta w obszarze zgłaszanych zamówień,

  • udzielanie informacji klientom na temat statusu realizacji zamówień,

  • przyjmowanie i rozpatrzanie reklamacji - ścisła z współpraca z działem handlowym w tym zakresie,

  • współpraca z działem zakupów ( zamawianie towarów),

  • budowanie i utrzymywanie stałych relacji z klientami,

  • raportowanie do Dyrektora Działu Zakupów

  • min. 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • dobra organizacja pracy oraz zdolności analityczne,

  • samodzielność i dokładność,

Tychy

 6000 brutto

Customer Service

Angielski B1