Strona główna

 Specjalista ds. Logistyki

Żory

Do uzgodnienia

Specjalista

Angielski B1

Umowa o pracę

od zaraz

Termin rozpoczęcia:

Data publikacji:

04 maja 2021

SIGEN recruitment to agencja rekrutacyjna/headhunterska z Gliwic (nr KRAZ 23218), specjalizująca się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla na terenie Polski - głównie na śląsku.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko specjalista ds. Logistyki.

Nasz Klient to mała lecz prężnie rozwijająca się firma rodzinna, 10 lat na rynku ( nie wielki magazyn, obecnie 3 pracowników magazynowych)

Idealny kandydat to osoba otwarta, ambitna, będzie odpowiedzialna za usprawnienie procesów logistycznych/ gospodarki magazynowej, efektywnie zarządzanie nie wielkim zespołem oraz ściśle współpracować z pozostałymi działami w firmie. W założeniu w przyszłości obejmie stanowisko szefa działu logistyki, będzie odpowiadać za organizację, procedury, usprawnienia i rozwój.

Opis stanowiska pracy:

  • Nadzór nad pracownikami magazynu i logistyki ( po okresie wdrożenia i przejściu na stanowisko kierownicze).

  • Monitorowanie, kontrola oraz odpowiedzialność za stany magazynowe.

  • Nadzorowanie prowadzonych inwentaryzacji i przygotowywanie raportów oraz druków inwentaryzacyjnych.

  • Organizacja spedycji, wyszukiwanie najkorzystniejszych ofert, nawiązywanie i rozwój współpracy z przewoźnikami.

  • Kontrola kosztów działu.

  • Kontakt z dostawcami towarów, wyszukiwanie nowych dostawców i towarów,

  • Zamawianie towarów (zamówienia własne) w oparciu o plan budżetu, pilnowanie terminów realizacji.

  • Planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej.

  • Weryfikacja dostaw.

  • Wystawianie dokumentów magazynowych.

  • Tworzenie wymaganych raportów, analiz, rozliczeń zakupowych itp.

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w obszarze logistyki

  • Umiejętność planowania i zarządzania ludźmi,

  • znajomość procesów logistycznych i gospodarki magazynowej

  • znajomość Microsoft Office, w tym bardzo dobra znajomość obsługi programu Excel

  • doskonała organizacja pracy i terminowość

  • zaangażowanie, uczciwość, rzetelność i odpowiedzialność

  • zorientowanie na cel, umiejętność pracy pod presją czasu

  • Gotowość do podjęcia stałej współpracy

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Pełne przeszkolenie produktowe.

  • Realne możliwości rozwoju i awansu na szefa logistyki.

  • Wsparcie oraz pracę w miłej atmosferze pośród młodego i ambitnego zespołu.

Jeżeli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w rekrutacji, koniecznie prześlij CV poprzez przycisk APLIKUJ po prawej stronie. W przypadku pytań możesz się z nami skontaktować pod numerem podanym poniżej.

Kontakt:

Ewelina Przybyła, tel. 517 613 877, e-mail: eprzybyla@sigen.pl

Adres:  ul.  Sowińskiego 5, Gliwice     NIP: 7491774067    REGON: 240932858    KRAZ 23218