Specjalista ds. Kadr i Płac
Zabrze

Termin rozpoczęcia:

04 kwietnia 2022

Adres:  ul.  Sowińskiego 5, Gliwice     NIP: PL6312704027     KRAZ 23218

e-mail: coach@bozenafrej.pl

Jakie czekają na Ciebie zadania:

  • Naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych, rozliczanie wynagrodzeń z tyt. umów kontraktowych,

  • Prowadzenie bieżących spraw związanych z obsługą pracowników w zakresie: zatrudnienia i zwalniania pracowników, kontroli czasu pracy, kontroli stanów urlopowych, kontaktu z działem BHP w zakresie badań lekarskich, przygotowywanie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, prowadzenie akt osobowych,

  • Rozliczanie zasiłków z ubezpieczenia społecznego,

  • Zarejestrowanie/wyrejestrowania pracowników w programie Płatnik: ZUA, ZZA, ZWUA, ZCNA, rozliczanie ZUS, sporządzanie DRA,

  • Obliczanie miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych,

  • Sporządzanie dokumentacji rocznej: PIT-11, ZUS IMIR, ZUS IWA, zaświadczenia o dochodach emerytów/rencistów,

  • Prowadzenie rozliczeń z tytułu Pracowniczych Planów Kapitałowych, ubezpieczenia grupowego,

  • Kontrola rozliczeń, przygotowywanie deklaracji, sprawozdań i korespondencja z PFRON,

  • Przygotowywanie raportów, sprawozdań i analiz kadrowo-płacowych, sporządzanie sprawozdań do GUS,

A co w zamian?

  • Pewne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,

  • Dodatkowo możliwość rozpoczęcia rozwoju w zakresie księgowości,

  • Systematyczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • Doskonałą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym Zespole

  • Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobra znajomość przepisów w zakresie ZUS i prawa pracy,

  • Mile widziana znajomość programu finansowo-księgowego i kadrowo-płacowego Optima,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,

  • Umiejętność pracy w zespole.

Zabrze

do uzgodnienia

Specjalista

nie wymagany