Social Media Operator

Termin rozpoczęcia:

Data publikacji:

27 stycznia 2022

Adres:  ul.  Sowińskiego 5, Gliwice     NIP: PL6312704027     KRAZ 23218

e-mail: coach@bozenafrej.pl

Jakie czekają na Ciebie zadania:

  • zarządzanie kontami klientów w social media (kilkanaście kont),

  • tworzenie i publikowanie contentu, w tym treści postów, grafik, wideo,

  • realizowanie strategii komunikacyjnej,

  • analizowanie statystyk i raportowanie wyników działań,

  • dbanie o wizerunek marki i wygaszanie kryzysów na profilach,

  • monitorowanie wypowiedzi i publikacji osób obserwujących profil,

  • utrzymywanie interakcji z fanami i obserwatorami marki klienta,

  • aktywny udział w rozwoju profilu (zwiększenia osób obserwujących i ich zaangażowania),

  • praca od srody do niedzieli w godzinach 5:00 – 13:00,

  • praca całkowicie zdalna.

A co w zamian?

  • umowa o pracę na pełny etat,

  • wynagrodzenie: podstawa 4000 zł brutto + premie i bonusy uzależnione od wyników i statystyk do 4000 zł brutto miesięcznie,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży Social Media,

  • praca całkowicie zdalna w międzynarodowym środowisku.

  • wykształcenie min. średnie,

  • bardzo dobra znajomość funkcjonowania portali Social Media,

  • nie jest wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku, liczy się zaangażowanie i wiedza merytoryczna nt. funkcjonowania różnych portali Social Media,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. B2+ - warunek konieczny,

  • bardzo dobra organizacja własnej pracy,

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • własny komputer i stały dostęp do Internetu.

Warszawa

4000 brutto +premie

Specjalista

Angielski B2+