Serwisant systemów uzdatniania wody

Termin rozpoczęcia:

01 marca 2022

Adres:  ul.  Sowińskiego 5, Gliwice     NIP: PL6312704027     KRAZ 23218

e-mail: coach@bozenafrej.pl

Jakie czekają na Ciebie zadania:

  • instalacja i podłączanie systemów do uzdatniania wody,
  • wykonywanie regularnych serwisów zainstalowanych urządzeń do uzdatniania wody (m.in. uzupełnienia odczynników chemicznych, okresowe wymiany zaworów, złóż filtracyjnych),
  • naprawa urządzeń do uzdatniania wody (na terenie województwa mazowieckiego oraz 1-2 razy w miesiącu wyjazdy do innych, północnych województw),
  • analiza usterek elektrycznych części urządzeń, propozycję rozwiązań, naprawa,
  • odbieranie części z firmy z Krakowa (przesyłane pocztą, kurierem lub dojazd),
  • praca na jedną zmianę, samodzielnie zarządzanie czasem pracy, brak nadgodzin, czasem delegacje (1-4 razy na 2 miesiące, wyjazdy 2-3 dniowe),
  • praca w terenie (ok. Warszawy, codziennie powroty do domu),
  • praca z dojazdami z własnego domu, brak konieczności codziennego dojazdu do biura / oddziału (ważna jest dobra organizacja własnej pracy).

A co w zamian?

  • zatrudnienie na umowie o pracę na okres próbny, po okresie próbnym umowa na stałe (firma aktualnie zatrudnia 15 pracowników i średni okres zatrudnienia jednej osoby to 7 lat),
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności. Nie podajemy widełek wynagrodzenia ze względu na to, że wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie i możliwe do negocjacji,
  • samochód serwisowy, telefon, komputer, odzież roboczą i BHP, konieczne narzędzia do wykonywania pracy,
  • dojazd do pracy autem służbowym,
  • branżowe szkolenia związane z nowymi technologiami,
  • możliwość rozwoju kariery i stałego zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę w pracy w kameralnym zespole.

Uwaga! poszukujemy osoby z okolic Warszawy ale gotowej do odbycia szkolenia w Krakowie

( 8-12 tygodni). Pracodawca opłaca transport oraz nocleg.

  • wykształcenie min. średnie,
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów,
  • ważne uprawnienia SEP do 1 kV,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z dziedziny elektroniki / elektryki / automatyki (sterowniki, czujniki, zasilacze, pompy),
  • zdolność do konstrukcji i podłączenia prostych rozdzielnic, podłączenia sterowników,
  • gotowość do częstych wyjazdów i pracy w terenie u klientów,
  • bardzo dobra organizacja pracy i rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • sumienność i duża samodzielność – zapewnione będzie pełne szkolenie w zakresie obsługi i serwisu urządzeń,
  • UWAGA! Ważne jest również miejsce blisko miejsca zamieszkania (np. piwnica, garaż lub inne pomieszczenie), w którym będziesz mógł zostawić narzędzia, części do maszyn i chemię, którą odbierzesz z firmy, aby nie musieć jeździć do firmy po materiały zbyt często.

Warszawa

do uzgodnienia

Specjalista

Nie wymagany