Strona główna

praca gliwice, kadry i płace, rekrutacja, agencja rekrutacyjna

Samodzielna/y księgowa/y

Łódź

7000 - 8000 brutto

Księgowa/y

Angielski B1

Umowa o pracę

Termin rozpoczęcia:

Data publikacji:

24 listopada 2021

SIGEN recruitment to agencja rekrutacyjna/headhunterska z Gliwic (nr KRAZ 23218), specjalizująca się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla na terenie Polski - głównie na śląsku.

Aktualnie poszukujemy kandydata dla szwedzkiej firmy produkcyjnej, która jest liderem wśród dostawców sterowania radiowego na rynku międzynarodowym. Od ponad 35 lat prowadzi dystrybucję specjalistycznych systemów zdalnego sterowania radiowego na całym świecie. Greenfield w specjalnej strefie ekonomicznej, kandydat będzie pracował w nowym biurze. Obecnie praca zdalna, później po przeprowadzce do kompleksu - praca hybrydowa.

Idealny kandydat - posiada min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej. kandydat nie musi znać się na IFRS - ale będzie to dużym atutem. Szukamy osoby nastawionej na dłuższą współpracę oraz rozwój.

Opis stanowiska pracy:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych, zgodnie z polskimi wymogami ustawy o rachunkowości i przepisami podatkowymi.

  • Rzetelne i terminowe sporządzenie dokumentów wymaganych przepisami prawa.

  • Współtworzenie deklaracji podatkowych oraz JPK.

  • Kontrola prawidłowości dokumentacji pod względem rachunkowym i podatkowym.

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów.

  • Bieżące analizowanie i weryfikowanie zapisów księgowych.

  • Współpracowanie z instytucjami zewnętrznymi takimi jak US, ZUS, GUS, NBP.

  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych.

  • Udział w procesach zamknięcia miesiąca, kwartału, roku.

  • Monitorowanie zmian prawa podatkowego i finansowego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.

  • Ugruntowana wiedza dotycząca przepisów podatkowych oraz z zakresu finansów i rachunkowości.

  • Znajomość systemu Microsoft Dynamics.

  • Znajomość MS EXCEL.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

  • Samodzielność, inicjatywa, terminowość, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Umiejętności analityczne.

Jeżeli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w rekrutacji, koniecznie prześlij CV poprzez przycisk APLIKUJ po prawej stronie. W przypadku pytań możesz się z nami skontaktować pod numerem podanym poniżej.

Kontakt:

Ewelina Przybyła, tel. 517 613 877, e-mail: eprzybyla@sigen.pl

Adres:  ul.  Sowińskiego 5, Gliwice     NIP: 7491774067    REGON: 240932858    KRAZ 23218