Termin rozpoczęcia:

27 stycznia 2022

Adres:  ul.  Sowińskiego 5, Gliwice     NIP: PL6312704027     KRAZ 23218

e-mail: coach@bozenafrej.pl

Jakie czekają na Ciebie zadania:

  • zarządzanie rekrutacją pracowników na stanowiska wewnętrzne,

  • zarządzanie bazą kandydatów oraz projektami rekrutacyjnymi,

  • zarządzanie zespołem rekruterów (zespół znajduje się na Filipinach), odpowiedzialność za wyniki, motywację i rozwój zespołu,

  • kierowanie i kreowanie polityki rekrutacyjnej firmy,

  • wsparcie onboardingu pracowników,

  • współpraca z zewnętrznymi podmiotami,

  • współpraca z szefami poszczególnych działów firmy,

  • całkowita praca zdalna, godziny pracy od 4:00, 5:00, środa - niedziela ( poniedziałek, wtorek wolny)

A co w zamian?

  • umowa o pracę na pełny etat,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji,

  • całkowita praca zdalna, poranne godziny pracy,

  • praca w międzynarodowym środowisku pracy,

  • codzienny kontakt z j. angielskim,

  • duży wpływ na rozwój przedsiębiorstwa.

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ZZL, psychologia, socjologia lub pokrewne),

  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze rekrutacji,

  • min. rok doświadczenia w kierowaniu zespołem,

  • umiejętność prowadzenia negocjacji,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • doświadczenie w organizacji i prowadzeniu spotkań biznesowych,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2+.

cała Polska

do uzgodnienia

Manager

Angielski B2+

UOP/ zdalna