Specjalista ds. obsługi klienta z j. angielskim / Olsztyn.

  • pełny etat
  • praca hybrydowa
  • Olsztyn
  • 5000 brutto PLN / Miesiąc
  • Rekrutacja została zamknięta

Dla naszego klienta firmy z branży finansowej, poszukujemy kandydata z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego oraz doświadczeniem w obsłudze klienta.

Zadania:

  • Obsługa pierwszej linii i pomoc klientom w rozwiązywaniu bieżących problemów;
  • Pomoc w sprawach takich jak rejestracja, zmiana danych osobowych (np. zmiana nazwiska i adresu).
  • Prowadzenie ewidencji księgowej i udzielanie wsparcia technicznego klientom zgodnie ze standardami banku.
  • Pomoc w otwieraniu i zamykaniu konta.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. C1).
  • Pierwsze doświadczenie w obsłudze klienta.
  • Niezależność i chęć współpracy z zespołem.
  • Wykonywanie prac zgodnie ze standardami bankowymi i dbałością o szczegóły.
  • Nastawienie na rozwój w dynamicznym i profesjonalnym środowisku.
  • Możliwość ustalania priorytetów i dotrzymywania terminów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prestiżowym globalnym banku.
  • Odpowiednie szkolenie w zakresie umiejętności twardych i miękkich.
  • Współpraca w wielokulturowym i wielonarodowym środowisku.
  • Codzienna praca z użyciem języka angielskiego w środowisku międzynarodowym.
  • Hybrydowy model pracy.
  • Możliwości rozwoju w Zespole i Dziale.
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport, elastyczne godziny pracy).
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu