Specjalista ds. administracji w Katowicach

  • pełny etat
  • praca na miejscu
  • Katowice

Zadania:

  • Załatwianie spraw związanych z bieżącym funkcjonowaniem biura.

  • Weryfikowanie, opisywanie, wyjaśnianie faktur kosztowych.

  • Nadzorowanie terminów płatności faktur.

  • Obsługa korespondencji (przychodzącej/wychodzącej).

  • Przygotowywanie raportów, protokołów, pism oraz dokumentów;

  • Prowadzenie kalendarza spotkań wewnętrznych i zewnętrznych.

  • Nadzór nad poprawnym obiegiem dokumentacji.

  • Bieżące zadania administracyjne ( zakupy, obsługa i organizacja spotkań biznesowych).

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie wyższe.

  • Doskonała organizacja pracy własnej.

  • Komunikatywność i kultura osobista.

  • Swobodne posługiwanie się komputerem (mail, Word, Excel).

  • Skrupulatność, chęć uczenia się, dbałość o detale.

Oferujemy:

  • Dogodną lokalizację w centrum Katowic.

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na eprzybyla@sigen.pl

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu