Programista JAVA / Gdańsk

  • pełny etat
  • praca hybrydowa
  • Gdańsk
  • 10000 - 24000 brutto PLN / Miesiąc
  • Rekrutacja została zamknięta

Dla naszego klienta firmy z branży IT, poszukujemy doświadczonego programisty JAVA.

Zadania:

  • Projektowanie i rozwijanie aplikacji w języku Java.
  • Praca z architekturą opartą na koncepcjach czystej architektury i projektowania opartego na domenie.
  • Analiza  istniejących systemów, rozwiązań, procesów biznesowych.
  • Ścisła współpraca z interesariuszami wewnętrznymi oraz partnerami zewnętrznymi.
  • Przekształcanie istniejących aplikacji komercyjnych na nową  najnowocześniejszą platformę w chmurze.
  • Praca we wszystkich obszarach cyklu życia oprogramowania (analiza, projektowanie, testowanie, wdrażanie, utrzymanie, wsparcie trzeciego poziomu).
  • Bezpośrednia współpraca z kolegami z całego świata (przewiduje się podróże).

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Doświadczenie jako programista JAVA.
  • Gotowość do podjęcia stałej współpracy.
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna (Luxmed).
  • Karta (Multisport).
  • Atrakcyjna premia roczna do 22,5%! (w zależności od wyników firmy).
  • Grupowe ubezpieczenie na życie i pracowniczy plan kapitałowy (PPK).
  • System świadczeń kafeteryjnych (bilety do kina, bony itp.).
  • Nastawienie na zdrowy tryb życia (dni owocowe, zawody rowerowe, treningi piłkarskie).
  • Akcje charytatywne i wolontariackie.
  • Nowoczesne i dobrze połączone biuro (kompleks Alchemia w Gdańsku Oliwie).
  • Wsparcie relokacyjne (wsparcie finansowe, obejmujące proces imigracyjny dla obcokrajowców).
  • Budżet rozwojowy (podział kosztów certyfikacji i konferencji/wydarzeń IT).
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy w domu (hybrydowy model pracy).
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu