Dyrektor oddziału w Katowicach / branża usług porządkowych

  • delegacje
  • pełny etat
  • praca na miejscu
  • Katowice
  • Rekrutacja została zamknięta

Nasz klient to wiodąca firma specjalizująca się w świadczeniu kompleksowych usług w zakresie utrzymania czystości w obiektach biurowych, przemysłowych, służby zdrowia a także wykonująca usługi specjalistyczne. W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy doświadczonego kandydata (z branży usług sprzątających) do zarządzania oddziałem w Katowicach. Obszar zarządzania obejmuje woj. śląskie i małopolskie.

Zadania:

  • Planowanie, organizowanie i monitorowanie działalności oddziału w zakresie  świadczenia usług porządkowych  w sposób zapewniający terminową, efektywną realizację zadań oraz wysoką jakość obsługi klientów.
  • Odpowiedzialność za działalność operacyjną oraz wszystkie pozostałe  aspekty związane z funkcjonowaniem spółki na rynku. W szczególności za nadzór, kontrolę kosztów operacyjnych i koordynację procesu wdrożenia nowych kontraktów.
  • Optymalne zarządzanie kosztami, zgodnie z zakładaną kalkulacją.
  • Zarządzanie działem sprzedażowym oraz działem zamówień publicznych.
  • Zarządzanie zespołem oraz motywowanie w celu osiągnięcia założonych celi i realizacji kontraktów.
  • Czuwanie nad całością realizacji kontraktów.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wyższe wykształcenie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (kierowniczym) w branży usług czystościowo- porządkowych – min. 5 lat,
  • doświadczenie w zarządzaniu kontraktami z zakresu zamówień publicznych – głównie od strony wykonawcy
  • profesjonalizm w działaniach związanych z procesem obsługi klienta w tym wdrożenia nowych kontraktów,
  • umiejętność delegowania zadań, motywowania pracowników oraz ich rozwoju,
  • wysoka kultura osobista, samodzielność i zaangażowanie,
  • doskonała organizacja czasu pracy,
  • dyspozycyjność i otwartość na konieczność odbywania podróży służbowych,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • interesującą pracę, pełną ambitnych wyzwań w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów,
  • narzędzia pracy (samochód służbowy do korzystania w celach służbowo-prywatnych oraz telefon i laptop)
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i programu Multisport.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu