agencja-rekrutacyjna-gliwice

Prowadzimy rekrutację dla branż:

Bankowość i Finanse

Transport i Logistyka

Prawo i Administracja

Sprzedaż i Marketing

Przemysł i Budownictwo

Kompetentny i odpowiedzialny partner biznesowy.

Aby zrealizować założone cele konieczne jest podjęcie współpracy z odpowiedzialnym, doświadczonym oraz kompetentnym partnerem biznesowym. Jeżeli dołożymy do tego ogromny entuzjazm, wytrwałość oraz umiejętność budowania relacji z ludźmi, to możemy być pewni, że wspólnie odniesiemy sukces!
SIGEN Recruitment to firma rekrutacyjna, której specjalizacją jest rekrutacja pracowników na stanowiska specjalistyczne i wyższego szczebla. Jako niewielka agencja rekrutacyjna z Gliwic nie zamierzamy stać się dużą korporacją. Cechuje nas jakość wykonywanej pracy oraz utrzymanie dobrych relacji z ludźmi. Dzięki temu możemy poświęcić naszym klientom oraz kandydatom wystarczającą ilość czasu
i uwagi.  

Stawiamy na jakość nie na ilość realizowanych jednocześnie projektów.

agencja-rekrutacyjna-gliwice
agencja-pracy-gliwice

Inżynieria i Technologia

Zapytaj o ofertę

Mam na imię Ewelina. W SIGEN recruitment pełnię rolę managera oraz headhuntera. Odpowiadam również za bezpośredni kontakt z klientem oraz planowanie i realizację procesów rekrutacyjnych.

Od kilku lat z powodzeniem i zaangażowaniem zajmuję się profesjonalną rekrutacją pracowników, realizując dziesiątki projektów rekrutacyjnych dla klientów z różnych branż i na różne poziomy stanowisk.

 

Zapraszam do kontaktu ze mną.

agencja-rekrutacyjna-gliwice

W kilku słowach o nas

Osoba do kontaktu

Na skróty

SIGEN recruitment to agencja rekrutacyjna  z siedzibą  w Gliwicach,  specjalizująca się w rekrutacjach stałych na stanowiska specjalistyczne oraz stanowiska wyższego szczebla na terenie Polski. Headhunting to nasza specjalność!

Adres:  ul.  Sowińskiego 5, Gliwice     NIP: 7491774067    REGON: 240932858     KRAZ 23218    www.sigenrecruitment.pl

Ewelina Przybyła

Recruitment Manager

tel. 517 613 877

e-mail: eprzybyla@sigen.pl

       

rekrutacja-stala-pracownikow