Strona główna

Manager ds. zakupów i wsparcia sprzedaży

Kleszczów

Do uzgodnienia

Manager

Angielski, Rosyjski

Umowa o pracę

Grudzień 2020

Termin rozpoczęcia:

Data publikacji:

30 listopada 2020

SIGEN recruitment to agencja rekrutacyjna/headhunterska z Gliwic (nr KRAZ 23218), specjalizująca się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla na terenie całej Polski.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży paliwowej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko MANAGER DS. ZAKUPÓW I WSPARCIA SPRZEDAŻY w Kleszczowie woj. łódzkie.

Praca stacjonarna - w związku z tym poszukujemy osób z woj. łódzkiego lub osób gotowych do relokacji.

Opis stanowiska pracy:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wsparcie sprzedaży w obszarze biokomponentów ( branża paliwowa), budowanie struktury dostawców surowca oraz negocjowanie kontraktów.

  • wsparcie w kształtowaniu i realizacji strategii sprzedaży paliw,
  • poszukiwanie i budowanie bazy dostawców w Polsce i za granicą,
  • negocjowanie kontraktów oraz utrzymywanie stałych relacji z dostawcami,
  • odpowiedzialność za cały proces zakupowy ( zapytania, analiza, porównanie ofert, optymalizacja kosztów zakupów)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,

  • min. 3 lata w obszarze zakupów i kontaktach z dostawcami ( również zagranicznymi),

  • mile widziane doświadczenie w branży paliwowej

  • znajomość j. angielskiego min B2

  • mile widziana znajomość j. rosyjskiego lub ukraińskiego,

  • samodzielność, dojrzałość, umiejętność podejmowania decyzji oraz budowania relacji biznesowych,

  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

  • prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio w firmie,
  • dużą samodzielność i możliwości rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia ( do negocjacji)
  • samochód służbowy oraz wszelkie inne niezbędne narzędzia na danym stanowisku

Jeżeli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w rekrutacji, koniecznie prześlij CV poprzez przycisk APLIKUJ po prawej stronie. W przypadku pytań możesz się z nami skontaktować pod numerem podanym poniżej.

Kontakt:

Ewelina Przybyła, tel. 517 613 877, e-mail: eprzybyla@sigen.pl

W kilku słowach o nas

Osoba do kontaktu

Na skróty

SIGEN recruitment to agencja rekrutacyjna  z siedzibą  w Gliwicach,  specjalizująca się w rekrutacjach stałych na stanowiska specjalistyczne oraz stanowiska wyższego szczebla na terenie Polski. Headhunting to nasza specjalność!

Adres:  ul.  Sowińskiego 5, Gliwice     NIP: 7491774067    REGON: 240932858     KRAZ 23218    www.sigenrecruitment.pl