Księgowa ( j. angielski B2)

Termin rozpoczęcia:

20 stycznia 2022

Adres:  ul.  Sowińskiego 5, Gliwice     NIP: PL6312704027     KRAZ 23218

e-mail: coach@bozenafrej.pl

Jakie czekają na Ciebie zadania:

  • monitoring faktur kosztowych i przychodowych,

  • przygotowywanie wynagrodzeń, również dla oddziałów firmy w innych częściach świata,

  • ścisła współpraca z biurem rachunkowym,

  • kontrola prawidłowości dokumentacji pod względem rachunkowym i podatkowym,

  • bieżące analizowanie i weryfikowanie zapisów księgowych

  • współpracowanie z instytucjami zewnętrznymi takimi jak US, ZUS, GUS, NBP

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • udział w procesach zamknięcia miesiąca, kwartału, roku

  • monitorowanie zmian prawa podatkowego i finansowego

A co w zamian?

  • Umowa o pracę na pełny etat,

  • Wynagrodzenie od 5500 zł brutto,

  • Całkowita praca zdalna, równoważny system pracy (40h)

  • praca od środy - niedzieli

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku księgowej / księgowego,

  • Wiedza dotycząca przepisów podatkowych oraz z zakresy finansów i rachunkowości,

  • Umiejętność naliczana wynagrodzeń,

  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,

  • Bardzo dobra znajomość MsExcel,

  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy,

  • Samodzielność, inicjatywa, terminowość i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • Umiejętności analityczne.

cała Polska / zdalna

Od 5500 brutto

Specjalista

Angielski B2+