Strona główna

Kierownik logistyki i transportu

Gliwice

7500 brutto

Kierownik

Angielski C1

Umowa o pracę

czerwiec 2020

Termin rozpoczęcia:

Data publikacji:

28 maja 2020

SIGEN recruitment to agencja rekrutacyjna/headhunterska z Gliwic (nr KRAZ 23218), specjalizująca się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla na terenie Polski - głównie na śląsku.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy działającej w branży systemów osłonowych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

KIEROWNIK LOGISTYKI I TRANSPORTU

miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska pracy:

  • zarządzanie procesami związanymi z przewozem produktów do klientów zagranicznych,

  • optymalizacja kosztów dystrybucji międzynarodowej,

  • zarządzanie transportem wewnętrznym pomiędzy zakładami firmy,

  • zarządzanie flotą Firmy,

  • zarządzanie podległym zespołem (dział planowania i dział transportu),

  • optymalizacja kursów powrotnych,

  • rozwinięcie świadczenia zewnętrznych usług transportowych (poza szczytem sezonu w firmie),

  • tworzenie analiz i raportów dla Zarządu,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (Logistyka, Transport),

  • doświadczenie w kierowaniu obszarem transportu i logistyki w branży produkcyjnej,

  • doświadczenie w organizowaniu transportu międzynarodowego,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - wykorzystywana w codziennej pracy,

  • znajomość nowoczesnych metod analiz kosztów i jakości w transporcie,

  • umiejętność pracy z systemem klasy ERP

Pracodawca oferuje:

  • karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,

  • praca w firmie będącej liderem na rynku,

  • międzynarodowe środowisko, dogodna lokalizacja - blisko centrum miasta,

  • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • duża swoboda we wdrażaniu własnych pomysłów,

Jeżeli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w rekrutacji, koniecznie prześlij CV poprzez przycisk APLIKUJ po prawej stronie. W przypadku pytań możesz się z nami skontaktować pod numerem podanym poniżej.

Kontakt:

Ewelina Przybyła, tel. 517 613 877, e-mail: eprzybyla@sigen.pl

W kilku słowach o nas

Osoba do kontaktu

Na skróty

SIGEN recruitment to agencja rekrutacyjna  z siedzibą  w Gliwicach,  specjalizująca się w rekrutacjach stałych na stanowiska specjalistyczne oraz stanowiska wyższego szczebla na terenie Polski. Headhunting to nasza specjalność!

Adres:  ul.  Sowińskiego 5, Gliwice     NIP: 7491774067    REGON: 240932858     KRAZ 23218    www.sigenrecruitment.pl