Strona główna

Główny specjalista ds. sprzedaży

Żory

Do uzgodnienia

Specjalista/Manager

Angielski B2

Umowa o pracę

od zaraz

Termin rozpoczęcia:

Data publikacji:

23 kwietnia 2021

SIGEN recruitment to agencja rekrutacyjna/headhunterska z Gliwic (nr KRAZ 23218), specjalizująca się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla na terenie Polski - głównie na śląsku.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Główny specjalista ds. sprzedaży. Idealny kandydat to osoba otwarta, ambitna, gracz zespołowy - będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów, poszukiwanie nowych oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami. W założeniu w przyszłości obejmie stanowisko szefa działu sprzedaży, będzie odpowiadać za organizację wewnętrzną działu, procedury, usprawnienia i rozwój.

Opis stanowiska pracy:

  • Pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami.

  • Badanie potrzeb klientów, tworzenie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji.

  • Bieżąca analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji.

  • Monitorowanie przetargów oraz przygotowywanie dokumentacji przetargowej.

  • Przygotowywanie planów sprzedaży ( miesięczny oraz roczny),

  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu.

  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz ( targi, spotkania handlowe)

  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie

  • W późniejszym czasie możliwość przejęcia roli szefa działu sprzedażowego ( zarządzanie podległym zespołem, planowanie pracy, przygotowanie strategii działania i rozwoju działu, wdrażanie odpowiednich procedur i działań usprawniających funkcjonowanie działu handlowego)

Wymagania:

  • Min. 3-5 lat doświadczenia w sprzedaży/ dziale handlowym

  • Umiejętność planowania sprzedaży, analizy oraz monitorowania realizacji celów.

  • Zdolności organizacyjne oraz umiejętność zarządzania zespołem.

  • Kreatywność – doceniamy własna inicjatywę i pomysły.

  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych na wysokim poziomie.

  • Gotowość do podjęcia stałej współpracy oraz zaangażowania w rozwój działu handlowego.

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji uzależnionej od wyników.

  • Pełne przeszkolenie produktowe.

  • Realne możliwości rozwoju i awansu na szefa działu handlowego.

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon, samochód służbowy.

  • Wsparcie oraz pracę w miłej atmosferze pośród młodego i ambitnego zespołu.

Jeżeli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w rekrutacji, koniecznie prześlij CV poprzez przycisk APLIKUJ po prawej stronie. W przypadku pytań możesz się z nami skontaktować pod numerem podanym poniżej.

Kontakt:

Ewelina Przybyła, tel. 517 613 877, e-mail: eprzybyla@sigen.pl

Adres:  ul.  Sowińskiego 5, Gliwice     NIP: 7491774067    REGON: 240932858    KRAZ 23218