Executive Assistant

Termin rozpoczęcia:

05 lutego 2022

Adres:  ul.  Sowińskiego 5, Gliwice     NIP: PL6312704027     KRAZ 23218

e-mail: coach@bozenafrej.pl

Jakie czekają na Ciebie zadania:

  • Organizacja pracy biura Zarządu,

  • wspieranie Zarządu w jego codziennych obowiązkach i projektach,

  • zarządzanie kalendarzem spotkań w Outlooku,

  • prowadzenie kancelarii poczty przychodzącej,

  • organizacja i obsługa spotkań,

  • przygotowywanie raportów, prezentacji w PowerPoint i tłumaczeń,

  • przygotowywanie dokumentów i materiałów na spotkania i wyjazdy,

  • monitorowanie KPI i zarządzanie strategicznymi częściami projektów,

  • organizacja innych bieżących spraw,

  • współpraca i koordynacja zadań na poziomie Grupy.

A co w zamian?

  • umowa o pracę,

  • wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od doświadczenia,

  • pracę w dużej firmie w międzynarodowym środowisku ( komunikacja z zarządem niemieckim)

  • doświadczenie w międzynarodowej firmie oraz codzienny kontakt w j. angielskim,

  • możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji.

  •  min. 2 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku jako executive assistant lub lider biura zarządu w dużej międzynarodowej firmie,

  • znasz język angielski i/lub niemiecki w stopniu umożliwiającym komunikację (min. B2),

  • bardzo dobrze znasz narzędzia MS Office, w szczególności Outlook, PowerPoint,

  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • jesteś osobą profesjonalną o wysokiej kulturze osobistej,

  • posiadasz umiejętność sprawnej organizacji pracy,

  • jesteś osobą samodzielną i potrafi ustalać priorytety zadań

  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

Środa Wielkopolska

Od 7000 brutto

Asystentka

Angielski lub Niemiecki