Asystentka Zarządu
2 lokalizacje: Wrocław, Łódź

Termin rozpoczęcia:

18 maja 2022

Adres:  ul.  Sowińskiego 5, Gliwice     NIP: 6312704027    KRAZ 23218

e-mail: coach@bozenafrej.pl

Jakie czekają na Ciebie zadania:

  • Startup - współtworzenie regulaminów i procedur dotyczących pracy biura

  • organizacja i prowadzenie sekretariatu,

  • współpraca z urzędami,

  • przygotowywanie stosownej dokumentacji (zestawień, zleceń, protokołów),

  • współpraca z działem prawnym i księgowym,

  • obsługa klientów,

  • inne niewyszczególnione zadania związane ze stanowiskiem.

A co w zamian?

  • umowa o pracę,

  • możliwość awansu na managera biura

  • możliwość zbudowania danego stanowiska od podstaw, wykazania inicjatywy i rozwoju,

  • dodatkowe benefity będą ustalane z kandydatem podczas indywidualnej rozmowy,

  • początkowo praca w kameralnym gronie - firma będzie się stale powiększać o nowych członków zespołu;)

  • wykształcenie wyższe, preferowane związane z administracją biurową i pokrewne,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata,

  • dobra znajomość języka angielskiego B2,

  • nienaganna kultura osobista,

  • skrupulatność, dbałość o szczegóły, umiejętność analitycznego myślenia,

  • umiejętności planowania, a także zarządzania swoim czasem oraz pracą,

  • otwartość i pozytywne nastawienie.

Wrocław. Łódź

Od 6000-8000 brutto

Asystentka

Angielski B2