Asystentka Zarządu

Termin rozpoczęcia:

16 lutego 2022

Adres:  ul.  Sowińskiego 5, Gliwice     NIP: PL6312704027     KRAZ 23218

e-mail: coach@bozenafrej.pl

Jakie czekają na Ciebie zadania:

  • realizacja zadań powierzonych przez członków zarządu,

  • organizacja spotkań biznesowych (od A do Z;, m.in. catering, potwierdzanie godzin, bookowanie lokalu),

  • planowanie i organizacja podróży służbowych członków zarządu,

  • przygotowywanie prezentacji i raportów z wykorzystaniem MsOffice,

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (elektronicznej i tradycyjnej),

  • odpowiedzialność za właściwy przepływ informacji,

  • zarządzanie agendą członków zarządu,

  • bezpośrednie raportowanie do zarządu.

A co w zamian?

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • stałe godziny pracy 8:00 - 16:00 (czasem możliwość dostosowania czasu pracy do zarządu),

  • możliwość uczestniczenia w wyjazdach zagranicznych, krajowych,

  • przyjazna atmosfera w pracy,

  • benefity pozapłacowe t.j. pakiet kafeteryjny, ubezpieczenie grupowe,

  • atrakcyjne wynagrodzenie do indywidualnej negocjacji w zależności od doświadczenia, kwalifikacji od 5800 zł brutto.

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2+,

  • wieloletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego na poziomie komunikatywnym,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MsOffice,

  • prawo jazdy kat. B,

  • doskonała organizacja pracy,

  • wysoka kultura osobista,

  • dokładność i dyspozycyjność.

Katowice, Piekary

do uzgodnienia

Asystentka

Angielski B2+