Analityk danych

Termin rozpoczęcia:

28 stycznia 2022

Adres:  ul.  Sowińskiego 5, Gliwice     NIP: PL6312704027     KRAZ 23218

e-mail: coach@bozenafrej.pl

Jakie czekają na Ciebie zadania:

  • tworzenie danych statystycznych na potrzeby zarządu oraz kadry managerskiej,

  • przygotowywanie raportów na podstawie otrzymanych danych,

  • śledzenie wyników poszczególnych zespołów (m.in. działu rekrutacji) i przygotowywanie zestawień,

  • przygotowywanie zestawień trendów i raportów z wyników na cotygodniowe spotkania,

  • zarządzanie raportami dot. efektywności finansowej przedsiębiorstwa,

  • kontrola zespołów nierealizujących swoich celi,

  • praca  od 7:00 do 14:00 ( środa - niedziela ) w biurze w Warszawie,

  • stanowisko podlega pod kierownika działu.

A co w zamian?

  • zatrudnienie na umowie o pracę,

  • wynagrodzenie 6500 zł brutto,

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,

  • doświadczenie w międzynarodowej firmie z branży Social Media,

  • możliwość pierwszego awansu już po 6 miesiącach pracy!

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2+,

  • doskonała znajomość pakietu biurowego MsOffice, w szczególności MsExcel,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • bardzo dobra znajomość narzędzi analitycznych (m.in. Power BI),

  • doskonała organizacja pracy.

Warszawa

Od 6500 brutto

Specjalista

Angielski B2+