Sprawdź aktualne oferty pracy

 SIGEN Recruitment  
agencja rekrutacyjna /headhunterska z Gliwic

22 września 2021
SIGEN recruitment to agencja rekrutacyjna/headhunterska z Gliwic (nr KRAZ 23218), specjalizująca się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla na terenie Polski - głównie na śląsku.  Aktualnie dla
20 września 2021
SIGEN recruitment to agencja rekrutacyjna/headhunterska z Gliwic (nr KRAZ 23218), specjalizująca się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla na terenie Polski - głównie na śląsku.  Idealny kandydat

Pracodawco, czy jesteś już znużony przeglądaniem dziesiątek nadesłanych aplikacji?

 

agencja-rekrutacyjna-gliwice

Nasz zespół to osoby mające wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych.

Zrealizowaliśmy z sukcesem dziesiątki rekrutacji  na stanowiska specjalistyczne oraz wyższego szczebla dla różnych branż.

 

Adres:  ul.  Sowińskiego 5, Gliwice     NIP: 7491774067    REGON: 240932858    KRAZ 23218   

 

REKRUTACJA

Ewelina Przybyła

Recruitment Manager

tel. 517 613 877

e-mail: eprzybyla@sigen.pl

       

rekrutacja-stala-pracownikow

BUSINESS COACHING

Bożena Frej

Coach

tel. 600 236 561

e-mail: coach@bozenafrej.pl

Jesteśmy pasjonatami pracy z ludźmi. Budowanie  relacji biznesowych  to nasza specjalność. Stawiamy na partnerską współpracę oraz dialog.

Do każdego projektu rekrutacyjnego podchodzimy indywidualnie. Naszym klientom dajemy rozwiązania oraz wsparcie "szyte na miarę". 

Pracujemy nieszablonowo. Znalezienie odpowiedniego kandydata wymaga nie tylko wiedzy i odpowiednich narzędzi ale również wyjątkowej kreatywności.

Jesteśmy niewielką agencją dzięki czemu zawsze mamy przestrzeń i odpowiednią ilość czasu dla naszych klientów oraz kandydatów.